.

.

Gaiam Врати Пена Ролери со Само-Водени Вежба Печатени Илустрации на Масажа Ролери, 18 Инчи

Gaiam Врати Пена Ролери со Само-Водени Вежба Печатени Илустрации на Масажа Ролери, 18 Инчи

DEN 359.76
Залиха

18-ИНЧЕН ПЕНА РОЛЕРИ : Масажа ролери помага да се олабават затегнати мускули, подобрување на мобилноста и ублажување на стресот.ПОЛУ-ФИРМА ГУСТИНА : 18" долго x 6 инчен дијаметар пена ролери со полу-фирма густина е одлична за тркалање јазли и тесни места.ВОДЕНИ ВЕЖБАЊЕ ПЕЧАТЕНИ НА ПЕНА РОЛЕРИ : Само-водени пена ролери илустрира девет најголем заеднички потези, со обезбедување на јасни, лесен-за-следење визуелни за максимални резултати.ЦЕЛОСНА МАСАЖА на ТЕЛОТО РОЛЕРИ : Идеална големина за двојно рака и двојно нога работа.ДИМЕНЗИИ : 18" x 6-инчен дијаметар.Gaiam Враќање на Само-Водени Пена Ролери (18-Инчен ) во полу-фирма густина карактеристики илустрации на девет најголем заеднички потези печатат директно на пена ролери, обезбедување на јасни, лесен-за-следење визуелни за максимални резултати.Идеална големина за двојно рака и двојно нога работа и да се олабави затегнати мускули, подобрување на мобилноста и ублажување на стресот. 18-Инчен x 6-Инчен Дијаметар.

R

Избор на клиент