.

.

3-Светло Pendant Светлина Тела за Кујнски Остров,Виси Светлина Лустери со Стакло Сенка ,Црна Модерна Pendant Таванот Осветлување за Dinning Соба Дневна Соба Foyer Farmhouse Над Остро

3-Светло Pendant Светлина Тела за Кујнски Остров,Виси Светлина Лустери со Стакло Сенка ,Црна Модерна Pendant Таванот

DEN 1600.80
Залиха

СОВРЕМЕНИТЕ & ДОМОТ : Овој 3-светло pendant парови око-фаќање на купола во облик на стакло сенка со мат црна метални прачки, прилагодлив синџир, и злато акцент приклучок за среден век модерен изглед.Задолжување дизајн од гроздобер личности, на лустери ќе даде врвни носталгични вниманието на различни стилови на мебел дизајн.ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Две се целосно прилагодливи виси синџири (31.49 инчи) ви овозможува да ја прилагодите на тела на вашиот осветлување потреби и саканиот изглед.Овој остров кујна осветлување е компатибилен со рамен и степенеста тавани.HIGHT КВАЛИТЕТ И ЛЕСЕН ЗА ИНСТАЛАЦИЈА : Направен од високо-квалитет метал дека farmhouse pendant светлина е издржлив и никогаш не се застарени.Керамика светилка држачи може да се чувствувате топлина дисипација.Штекерите (подножјата) и жици од светлината тела се УЛ наведени.Безбедна за домашна или деловна употреба.Вклучувајќи ги и сите на монтирање на хардвер за брза и лесна инсталација.ШИРОКА ПРИМЕНА : Оваа современа лустери тела може да оркестарот на соба убаво.Тоа совршен за кујнски остров, дневна соба, бар, ресторан, бања, хотел, ходникот, entryway stairwell, кујна, трпезарија, спална соба, итн.ЗАДОВОЛСТВОТО на КЛИЕНТИТЕ : Ние ќе ви ги даде 100% задоволство, 30 Ден Пари Гаранција за враќање на, и 2 Години Гаранција.Контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања, ние ќе ви одговори во рок од 24hours.Со 3 чисто стакло абажур, светлината тела е шармантната и елегантна.УЛ светилка приклучок и жица за безбедност употреба.Керамика Текстура Светилки Носителот : чувствувате топлина дисипација од пластика.Индустриски стил pendant светлина додава рустикален се чувствуваат на секоја соба.Лесно да се инсталира.Само неколку едноставни чекори се потребни.Со добар пакување.Стаклото светлина тела ќе се дојде до вас, без било каква штета. 1 x индустриски pendant светлина (Светилки НЕ се Вклучени). 1 x Инсталација Настава.Со 3 чисто стакло абажур, светлината тела е поставен и elegant UL светилка приклучок и жица за безбедност use Ceramics Текстура Светилки Носителот : чувствувате топлина дисипација од plastic Industrial стил pendant светлина додава рустикален се чувствуваат да било room Easy да се инсталира.Само неколку едноставни чекори се потребни.Со добар пакување.Стаклото светлина тела ќе се дојде до вас, без било каква штета.ШТО СЕ ВО КУТИЈА?. 1 x индустриски pendant светлина (Светилки НЕ се Вклучени)1 x Инсталација Настава.

R

Избор на клиент