.

.

Отава Преносни Дома 3/5 Ниво Гира Носителот Рек Компактен Гира Заградата Слободни Тежина Стојат Дома Салата За Вежбање Тежина Кула

Отава Преносни Дома 3/5 Ниво Гира Носителот Рек Компактен Гира Заградата Слободни Тежина Стојат Дома Салата За

DEN 1852.80
Залиха

3/5 Слој Tripod : решетката карактеристики склоплива 3/5 слој tripod за доследно извршување на функцијата.Модерен и стилски : решетката совршено се вклопува со гира, тоа може да застане или преместите гира.Дизајн го прави тоа повеќе модерни и го прави спортски повеќе интересно.Високо-квалитетни Материјали : Направен од високо-квалитетни материјали и внимателно да ги обработуваат, решетката е солиден, анти-носат и издржливи.Домашна Употреба : Овој гира решетката е погоден за домашна употреба, се Препорачува тежина капацитет : 10kg/22 Lb, погоден за ставање еден гира помалку од 1,5 кг/3.3 Lb.Мали и Исклучителна : носител е мал и исклучителна, лесно да се преземе и да го носат.Опис на производот : Може да има до ПЕТ пара тегови.Направени од високо-квалитетни материјали преку внимателна обработка и дизајн, со карактеристики на силна, носат-отпорни, и издржливи.Дизајнот е мал и исклучителна, лесно да го прифатат и да го носат.На трајни рек стојат создава лесен начин да се задржи на тегови уредно чуваат, лесно достапен.Карактеристики : Материјал : ПП Боја : Црна Димензии : 37x44x8cm/14.6x17.3x3.1" Забелешка : ве Молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу differentmonitors, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Пакет се Вклучени : 1 × 3/5-слој гира решетката.

R

Избор на клиент