.

.

Lisle 49460 Кадар Прстен Клешти Совет Set - 10 Пар

Lisle 49460 Кадар Прстен Клешти Совет Set - 10 Пар

DEN 310.08
Залиха

На тешки plier изградба и поголеми совети се наменети за поголеми snap прстени.Совети се лесно да се interchanged со вртење на сет завртка.Десет совет поставува во рака пластични торбичка се вклучени за да се вклопи во широк спектар на snap прстен големини.За повеќе информации проверете на главната Lisle алатка - 49200. Замена на дел за Lisle алатка - 49200. H D Кадар Прстен Клешти - Совет Постави 10 Пара.

R

Избор на клиент