.

.

Satiable 10 ДОВЕДЕ Смешни ноќта на Вештерките Тиква String Светла ноќ на Вештерките Декорација Самовила Светла за ноќта на Вештерките Сите Видови на Партијата, Костим Парт

Satiable 10 ДОВЕДЕ Смешни ноќта на Вештерките Тиква String Светла ноќ на Вештерките Декорација Самовила Светла

DEN 335.76
Залиха

? ?Безбедно и Издржливи??Ниска потрошувачка на енергија со долг животен пат, безбеден и сигурен. ? ?Висок Квалитет??100% сосема нов квалитет светлина string. ? ?Заштеда на енергија и Заштита на Животната средина??Светлината е напојува батерија (не се вклучени), тоа може да се зачува енергија и заштита на животната средина. ? ?Совршена Декорација? : Најдобар подарок за отворен и затворен ноќта на Вештерките украси, како партија, дома, на фестивали, празници, емисии, хотели, итн. ? ?Услуги На Клиентите? : Ако имате било какви прашања во врска со овој молив случај или наидат на проблеми, само се чувствуваат слободни да не контактирате?. ???Карактеристики??? : 100% сосема нов квалитет светлина string.Светлината е напојува батерија (не се вклучени), тоа може да се зачува енергија и заштита на животната средина.Светлината е флексибилен, преносни и лесен за чување.Можете да го направи во било која форма врз основа на вашата потреба.Чиста светлина, висока осветленост, но, светлината е ладно, не генерира топлина, не е лесно да се изгори и прекин, тоа е безбедно.Совршен за ноќта на Вештерките, дом, бар, простор, лица и други прослави,можете лесно може да се обеси на ѕидови, прозорци, врати, подови, дрва, трева, итн.Опис?Точка Име : ноќ на Вештерките LED String Светлина Должина : 1.5 м LED Кол : 10 Led диоди Материјал : Пластични Напон : 3 V Живот : 50000(H) Моќ Од : 2 x AA батерии(Не се вклучени) Прекинувач : / ИСКЛУЧУВАЊЕ Емитуваат Боја : Бела/Топло Бела/Multicolor Апликација : ноќта на Вештерките, Chrsitmas, Бар, Партија, Дома, Хотел, КТВ, Shopwindow, Двор..Напомена : ве Молиме овозможи 1-5мм грешки поради прирачник за мерење.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Пакет се Вклучени : 1 * ноќта на Вештерките LED String Светлина.

R

Избор на клиент