.

.

Flexzion Жица Јајце Складирање Кошница w/Гроздобер Дрвени Врвот Рачка за Пилешкото Јајце Сметководствена Собирање, Прикажување на Метална Жица Кошница Носителот на Coun

Flexzion Жица Јајце Складирање Кошница w/Гроздобер Дрвени Врвот Рачка за Пилешкото Јајце Сметководствена Собирање,

DEN 1461.60
Залиха

Разноврсна Уникатен Организатор - Комбинирање на функционалноста на : јајце послужавник за фрижидер, пластични обвивки картон, дрвена јајце гајба, стилски јајце skelter, истовремено носат модерен уште селски допир на било кујната countertop додека complimenting ценети од свежи јајца кои се ставаат на екранот.Голем Капацитет Кружни Кошница Чување - во Можност да се складира над 20 јајца безбедно внатрешноста на кошница, исто така, овошје, зеленчук, или други стоки.Продавница Организира Display - Совршен за чување на вашата кујна, земјоделците пазар продавница, countertops уредни, чисти, се организираат и шармантна со оваа премиум машина плетенка жица јајце кошница носителот кошница/display фармацевт, исто така, се користи како јајце на држачот за фрижидер.Одговара на Повеќето Сите Јајца â€" Дали тоа€s кокошка, патка, goose или quail јајца, ова 8.5 x 8 x 7.5 инчен (22x20x19cm) жичен јајце кошница ќе се одржи нив сигурно и безбедно, обезбедувајќи одлична вентилација.Корисни Практични Складирање Оркестарот - Ова декоративни кошница кујна counter е совршен подарок за мајка ми, татко ми, празници, кујна, пилешко кокошарник за вентилирани јајце складирање, исто така, работи одлично со овошје, банани, зеленчук, сушење решетката.Имајте јајца, свежи, организирани, вентилирани, и на готовс со ова пилешко жица дизајн.Гроздобер инспириран жица јајце кошница со мазни жица заврши.Оваа декоративни и корисни стил на јајце кошница ќе го задржи вашето јајца безбедно додека собирање и спроведувањето на пилешко, quail, патка јајца од кокошарник во кујната.Тоа ќе изгледаат одлично седи на вашата контра-топ држи свежи јајца, овошје и зеленчук.Совршен уникатен украсни корпи простор saver за вашата прекрасна кујната countertop.Никогаш не треба јајца расфрлани возен околу или во опасност да биде разбиена скршени повторно.Место на оваа лента и се кошница комбинација во вашата кујна не само да се прикаже вашите јајца со шарм, но, исто така, чувајте ги на безбедно и лесно да се издаваат.Спецификација : Жица Јајце Фах Basket Color : Black Material : Прав Обложени Iron Egg Носителот Кошница Димензии : 8.5 x 8 x 7.5 Инчен(22x20x19cm)Пакет Содржина : 1 x Жица Јајце Складирање Кошница w/ Гроздобер Дрвени Врвот Рачка за Пилешкото Јајце Сметководствена Собирање, Прикажување на Метална Жица Кошница Носителот на Countertop Организаторот за Farmhouse Селски Кујна Контра, Црна.

R

Избор на клиент