.

.

Девојки Гимнастика Леотар Ракави Балет Leotards Едно Парче Атлетик Гимнастика Тимови Деца Танц Носат 5-14 Години

Девојки Гимнастика Леотар Ракави Балет Leotards Едно Парче Атлетик Гимнастика Тимови Деца Танц Носат 5-14 Години

DEN 431.76
Залиха

Се повлече На затворање. ????【Пакет Огласи】1 x Ракави Гимнастика Leotards.Ве молиме погледнете го ГОЛЕМИНА на ТАБЕЛАТА пред купувањето, ви благодариме за вашето разбирање!. ????【Премиум Материјалот】балетот леотар е изработен од полиестер и spandex материјал со парична казна процес со карактеристики на удобно, дише и мека. ????【Деликатна】балетот леотар има светла шема дизајн кој е многу убава и додава чувство на модата,девојки ќе биде повеќе слатки кога се носи овој леотар. ????【Совршено се Вклопуваат】Кога се носи овој леотар, може да се покаже убаво тело линии во процесот на танцување, и може да покаже убава држење на телото.Се повлече на bodysuit, само треба да го повлече овој танц се носат.Без zip, нема копче.И без ракави балет обука bodysuit може да се ослободи девојка е оружје и нека танц слободно. ????【Соодветни Апликации】Совршен за спорт, гимнастика, фитнес, балетски, танцови,секојдневно носење и така натаму.Може да биде толку натпревари костими или тим униформа или само подарок за девојки кои сакаат танцување.Меки,удобни,дише.

R

Избор на клиент