.

.

Ноќта на вештерките String Светла, LED Тиква Светла, Празник Светла за Надворешна Оркестарот со 10 ft ноќта на Вештерките String Светлина

Ноќта на вештерките String Светла, LED Тиква Светла, Празник Светла за Надворешна Оркестарот со 10 ft ноќта на

DEN 1696.80
Залиха

【Декорација】:На 7-нога гумени Тиква Печ се состои од 7 големи џек-о-светилки дека светлината до вашиот двор со LED диоди.Око-фаќање на ноќта на Вештерките декорација додадете гробот атмосферата на ноќта на Вештерките партија и се многу добредојдовте на вашата прекрасна пријатели и соседи. 【Лесен И Брз】:Сите-во-едно дизајн, лесно да се надува, со моќен компресор, само приклучете и перничиња се надувуваат да се создаде тиква печ сцени во минути; Кога не е во употреба, тоа исто така може да се самопочит за лесни за складирање. 【Вграден LED Светла】:Опремени со 3 W LED светла кои се емитуваат на морничава портокал сјај, обезбедувајќи одлична ноќ гледање искуство, ниска потрошувачка на енергија, убава и светла, и оставајќи им силен впечаток на пешаците и соседи. 【Цврста И Стабилна】:во Прилог јаже и земјата куп, што се користи за да се цврсто се поправи тиква парцела, ефикасно да се спречи да биде воодушевен од ветрот. 【Широк Спектар】:Широк спектар на апликации - може да се сместат во градини, дворови, тревници, тремови, балкони и други отворено Settings, и дополнуваат од други ноќта на Вештерките украси.Detail Perfect ноќта на Вештерките Декорација - 10 ft ноќта на Вештерките String Светлина се состои од 20 компјутери тиква самовила светла, класичен ноќта на Вештерките елемент да светне и да декорирате вашиот места, создавајќи една мистериозна и плашлив атмосфера, обновливи за различни сценарија како дух тема партија, прослава, фестивали, исто така се идеални за cosplay photography Lighting Режими за сликање - Мирно-на и Блескави на Чекање за вас да се избере преку вклучување на батеријата, нуди извонредно празнична атмосфера во вашиот дом или anywhere Durable напојува Батерија и не треба да го приклучиш, погодно за надворешна виси; CE сертифицирани за безбедност Флексибилни, исто Така, погодна за комерцијална употреба, како ресторани, хотели, трговски центри, итн.за да се зголеми празник ambience Specifications Overall Должина : 121 5/8" (309 cm) Тиква Светлина Димензија(Кол.x H) : 2 3/16" x 2 15/16" (5.5 x 7.4 cm)Број на LED Светла : 20 LED Моќ : 0.5 WLED животниот век : 50.000 hrs Color Температура : 6000 KNet Тежина : 0.44 Lb (0.2 kg)Пакет Содржина : 1x String Светлина.

R

Избор на клиент