.

.

SPNEC Интелигентни Глас Конзола Светлина Smart Home Око за Заштита Читање Светлина Креативни Нордиските за Статистика Табела светилка (Боја : Црна)

SPNEC Интелигентни Глас Конзола Светлина Smart Home Око за Заштита Читање Светлина Креативни Нордиските за Статистика

DEN 3005.76
Залиха

☻[Сенка] Круг и полна боја, со имагинацијата на градот планина дома, домот метал дизајн, промената на досадна книга атмосфера. ☻[Прилагодливи] Робот заеднички дизајн, цврсти и издржливи, детали покажува тензија, слободно да правите што сакате. ☻[Основен] Сјајни металик сјај фондацијата, ги штити учење време, brightens позадина на простор, а има повеќе Нордиски стил. ☻[Применливо] Погоден за спални соби, дневни соби, студија простории, хотели, ресторани, итн. ☻ Бои не исчезнат, еколошки и издржливи.Стил : Модерна minimalist Light код тип : LED (не сијалица испраќаат)Контрола на владата : обичен прекинувач control Material : Iron Category : Табела lamps Lighting моќ : 5 WVoltage : 220 V (inclusive)е Применливо сцена : спална соба, студија, дневна соба и така on This ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент