.

.

Благословен од Бога Ограбени од страна на Мојот Сопруг Табличка Рамка Метал Алуминиум Смешно Црн Автомобил Покритие Ознака Носителот Рамки со 2 Дупки и Завртки 12 x 6

Благословен од Бога Ограбени од страна на Мојот Сопруг Табличка Рамка Метал Алуминиум Смешно Црн Автомобил Покритие

DEN 335.76
Залиха

【Материјал】На табличка рамката е направена од премиум квалитет на алуминиум, кој е издржлив за долготрајна употреба. 【Големина】На табличка рамка мерки за 12" x 6" , кој одговара на повеќето Америка и Канада Авто табличка. 【Уникатен Дизајн】Нашите табличка рамка со смешни цитати е уникатен и стилски, со што ќе се привлечат сите внимание. 【Пакет се Вклучени】1 x табличка рамка(вклучувајќи завртки). 【По продажба на Услуги】Ако сте незадоволни со нашите табличка рамка, вие сте добредојдени да не контактирате во било кое време.Добредојдовте Тука!Дали сте во потрага по забавен начин да се покаже исклучите вашиот сопствен автомобил додатоци?Нашите табличка рамки со смешни цитати ќе биде вашиот најдобар избор, што може да се фати други " очи секаде каде што ќе се вози. ✦Смешни Автомобили Додаток Изработени од високо квалитетни алуминиумски лим.Мерки 12" X 6", кој одговара на секој автомобили' регистарски таблички во U. S. и Канада.Сет од заврши завртки е вклучена, кој е лесно да се инсталира и не бара посебни алатки. ✦Внимание ве Молам Нашите табличка рамка се продаваат Поединечно.Сега да го додадете во количката и да почне вашиот смешно патување! Ви благодариме за посетата на нашата продавница, да имаат убаво време за шопинг! .

R

Избор на клиент