.

.

E-извонредни 50pcs Црвена Љубов Бод Прстен Маркери Срце Облик Stitchmarker Шиење Алатки Додатоци

E-извонредни 50pcs Црвена Љубов Бод Прстен Маркери Срце Облик Stitchmarker Шиење Алатки Додатоци

DEN 263.76
Залиха

Направени од високо-квалитетни пластични, мек, флексибилен, издржлив, лесен да се наведнувам, и не е лесно да се скрши.Тоа може да се користи како игла марка, игла број, и истиот број се одбележи позиција, па нема потреба да се грижите за бројот на игли и бројот на линии.Малку црвено срце јасно ја означува вашата шема на плетени парче.Може да се користи за плетење, капчиња, декоративни капчиња, плетење, рачно изработени DIY, рачно изработени предмети, итн.Материјал : пластика; Облик : Срце облик; Големина : 2x1.5cm / 0.79x0.59 инчи; Боја : црвена; Пакет Содржина : 50pcs Љубов Бод Маркер.Материјал : пластика.Облик : Срце облик.Големина : 2x1.5cm/ 0.79x0.59 инчи Боја : црвен Пакет Содржина : 50 PCS Љубов Бод Маркер.

R

Избор на клиент