.

.

Јастиви Злато Лист Снегулки 24 Карат Злато и Чисто Сребро Снегулки 50mg за Изработката на Храна, Колачи Печење Декоративна Фолија Уметност Резерви

Јастиви Злато Лист Снегулки 24 Карат Злато и Чисто Сребро Снегулки 50mg за Изработката на Храна, Колачи Печење

DEN 816.00
Залиха

√ 24 carats 50 mg јастиви златни снегулки и 50 mg 100% сребрена фолија снегулки се користат не само во процесот на производство, но исто така и во готвење. √ Совршена декорација за храна.Можете да ги користите златни снегулки во јајце курва, cupcakes, macaroons, чоколади, десерти, печива. √ Исто така, може да се користат за декорација на вашата кожа и да додадеш чувство на луксуз да јадење. √ Употреба од страна на професионални готвачи, совршен за украсување торти, колачи, чоколади, десерти и коктели. √ Овој производ има нови и стари пакување.Ако добиете производот без етикета, ве молиме да не грижете се.Ова е затоа што стариот пакување нема етикета пред и производот содржина е иста. √ 24 carats 50 mg јастиви златни снегулки и 50 mg 100% сребрена фолија снегулки се користат не само во процесот на производство, но исто така и во готвење.√ Совршена декорација за храна.Можете да ги користите златни снегулки во јајце курва, cupcakes, macaroons, чоколади, десерти, печива.√ Исто така, може да се користат за декорација на вашата кожа и да додадеш чувство на луксуз да јадење.√ Се користи од страна на професионални готвачи, совршен за украсување торти, колачи, чоколади, десерти и коктели.√ Овој производ има нови и стари пакување.Ако добиете производот без етикета, ве молиме да не грижете се.Ова е затоа што стариот пакување нема етикета пред и производот содржина е иста.

R

Избор на клиент