.

.

ATMOMO 2 парчиња Безжична Автомобил Вратата LED Добредојдовте Светло Ласерски Проектор Светилка Сенка Светлина Светилки Комплет-Лево Крило

ATMOMO 2 парчиња Безжична Автомобил Вратата LED Добредојдовте Светло Ласерски Проектор Светилка Сенка Светлина

DEN 311.76
Залиха

На заслепуваат логото и светлината ќе се прикаже на теренот кога ќе ја отворите вратата на автомобилот и тоа ќе се исклучи кога ќе се затвори вратата.Лесно да се инсталира и да се вклопат за повеќето автомобили.Нема алатки се потребни , само се држи светлина светилка на вратата панел и да се држиме на магнет на дното на автомобил рамка.Со сензор и за вклучување/исклучување на уредот за контрола на дизајн.Автомобилот светлина ќе работат автоматски кога прекинувачот е вклучено.(Забелешка : Сензор се наоѓа на дното на светлината, и да се Префрлате копчето на врвот на светлината.).Направени од високо квалитетни материјали.Повеќе издржливи, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки и dustproof.Напојува со 3*AAA батерии (НЕ се Вклучени).Подолг опсег и посветла отколку на нормална светлина, дури и повеќе видливи во текот на ноќта.Боја : Лево Крило.

R

Избор на клиент