.

.

10 Компјутери Стоматолошки Tweezer Фолија/Meriam Serrated Клун Облекување Клешти Памук Хируршки Forcep Дијагностички Инструменти

10 Компјутери Стоматолошки Tweezer Фолија/Meriam Serrated Клун Облекување Клешти Памук Хируршки Forcep Дијагностички

DEN 959.76
Залиха

Произведени од AISI 420 германски нерѓосувачки челик.Производот е во Согласност со ИСО 9001, CE-Квалитет Марка, ISO 13485, ФДУ и други Стандарди за Квалитет.Високо полиран финиш за естетска и отпорност на корозија.Висок Степен на Прецизност и Флексибилност при спроведувањето на Клиничките Постапка.Премиум Квалитет, од Нерѓосувачки Челик со Супериорен Изработка. 10 Парчиња на Дентална Фолија/Meriam Serrated Клун Облекување Клешти Tweezer 16cm : се Користи за да се сфати или пренос на материјали во и надвор од усната празнина.Облекување Клешти имаат serrated совети за позитивен зафат.Сите облекување клешти се направени од тешки-мерач, топлина третира, од не ' рѓосувачки челик за да се спречи совет свиткување и неусогласеност.

R

Избор на клиент