.

.

Природни Вистински Египетскиот Туш Loofah Сунѓер Кој Ќе го Добиете Ќе се Исчисти, а Не Само се Шири на Сапун (3 lufa Пакет).

Природни Вистински Египетскиот Туш Loofah Сунѓер Кој Ќе го Добиете Ќе се Исчисти, а Не Само се Шири на Сапун (3

DEN 715.20
Залиха

ПОДМЛАДУВАЊЕ на КОЖАТА ДОСАДНА за неспокојот и младешки изглед со ALMOONI Природни Lufa Сунѓер.Нивната нежна exfoliating својства удар далеку мртвите површински клетки, промовирање, промовирање на подобра хидратација и подобрување на апсорпција на вашата нега на кожата производи.СУПЕРИОРЕН ЕГИПЕТСКИОТ LOOFAH е 100% природен и Еко-пријателски, што го прави не-токсични и еко-пријателски exfoliating тело сунѓер.Многу баран за својата подебели, повеќе флексибилни влакна, Египетскиот loufa може да се пофали отворени ткаат за исклучителни пенливата и soapiness.НЕЖНА И ПРОТИВАЛЕРГИСКИ без бои или нафтени-врз пластични содржини, нашите exfoliating luffa сунѓери се природни за тело нега може да помогне да се намали појавата на фини линии и брчки за поздрава и посјајна тен.ВЕЛИКОДУШНО ГОЛЕМИНА на околу 6.67" x 6", нашиот голем loofah тело scrubber сунѓери покрие повеќе од вашето тело со секој поминат од помалите Кинески loofahs.Ова го прави ALMOONI Туш Loofah Сунѓери идеален за мажи, жени и деца на сите видови на телото.ОДГОВОРНО ПОДАРОЦИ СПАКУВАНИ во еден убав подарок-можност торба , ALMOONI 3-Pack Туш Loofah Сунѓери се внимателен начин за лекување на пријатели или своите сакани на одмор и invigorating спа искуства во приватноста на својот дом.

R

Избор на клиент