.

.

Ауси Коса Гел, со Бамбус & Kakadu Слива, Колеги Волумен, 7 fl мл, Triple Pack

Ауси Коса Гел, со Бамбус & Kakadu Слива, Колеги Волумен, 7 fl мл, Triple Pack

DEN 383.76
Залиха

Ќе добиете три 7 унца цевки на Гел.СОВРШЕН ЗА сите типови коса.КОРИСТЕТЕ ГО за ДА се даде парична казна коса волумен, текстура и задржете.ИСПОЛНЕТ СО бамбус & Австралиската Kakadu слива.МИРИСА на цитрус и цветни ноти.ДОБИЕ ТЕКСТУРА, ТЕЛОТО И СЈАЈ, КРАЛИЦАТА!Ауси Колеги Волумен Гел дава на вашата коса волумен, текстура и 20 часови на максималната се одржи без вкочанетост или криза.Исполнет со Австралиската Kakadu слива и екстракт од бамбус, овој цитрус и миризливи цвеќиња volumizing гел за коса испорачува лифт треба да им даде на вашиот стил на живот.Едноставно работат dollop низ косата, формата и сува на стил.

R

Избор на клиент