.

.

NAHANCO Торзото Женски Екранот Форма, Девојка Големина 7-14, Црна

NAHANCO Торзото Женски Екранот Форма, Девојка Големина 7-14, Црна

DEN 637.44
Залиха

Женски торзото се прикаже форма, девојка големина 7-14. Изградени надвор од тешки црна пластика.Карактеристики вртливата метална кука за различни display options.Идеален за костими за капење, долна облека и activewear прикажува.Мерки 12"L X 2"W X 27"H. Женско торзо екранот форма, девојка големина 7-14. Изградени надвор од тешки пластика.Карактеристики вртливата метална кука за различни display options.Идеален за костими за капење, долна облека и activewear прикажува.Мерки 12"L X 2"W X 27"H. Женско торзо екранот форма, девојка големина 7-14. Се одликува со метални вртливата кука и е изградена надвор од речиси нераскинливо црна пластичен материјал.Идеален за костими за капење, долна облека и activewear прикажува.Совршен за користење на slatwall, gridwall и/или faceout прикажува.Мерки 12"L X 2"W X 27"Х 1 по картон.

R

Избор на клиент