.

.

Јајце Krabičkách - 20 PACK - Мулти-Пакет - рециклирани материјали - врши во Северна Америка - Наливно Евтини Празно Јајце Krabičkách - Види Боја На Јајцата Внатре (20)

Јајце Krabičkách - 20 PACK - Мулти-Пакет - рециклирани материјали - врши во Северна Америка - Наливно Евтини

DEN 362.40
Залиха

25 пакет видите стил јајце krabičkách за земјоделците, пилешко ентузијасти или дома занаети.Вклучува лист на 25 сопствени дизајниран со етикети, совршен за слободен или етикетирање јајца.АЖУРИРАНИ КВАЛИТЕТ *ФЕВРУАРИ 2020* * * ВО ОДГОВОР НА КОМЕНТАР - ПОСИЛНА KRABIČKÁCH - ПОДОБРО ПАКУВАЊЕ.Јајце krabičkách дека ќе се одржи и последниот - 100% Гаранција за Квалитет!Не се задоволни?Ние ќе ги земе назад.Изработени од 100% рециклиран весници и целосно compostable.Со гордост се Направени во Северна Америка - Купи Американската!Картон прозорци се на ЈАЈЦЕ-cellent начин да се покажат на квалитетот и боја за јајца.Совршен за crafters, трајни и лесни да се трансформира во вашата посебен проект.АЖУРИРАНИ КВАЛИТЕТ *ФЕВРУАРИ 2020* * * ВО ОДГОВОР НА КОМЕНТАР - ПОСИЛНА KRABIČKÁCH - ПОДОБРО ПАКУВАЊЕ.Јајце krabičkách дека ќе се одржи и последниот - 100% Гаранција за Квалитет!Не се задоволни?Ние ќе ги земе назад.УБАВИНА - прикажи ги исклучите вашите јајца со прозорецот дизајн.Без разлика дали сте подигање на кокошки во вашиот двор, секојдневна земјоделец или само пилешко, ентузијаст, овие krabičkách се совршени за прикажување на вашиот јајца.Етикета вклучени за секој картон дизајниран со простор за да го вклучите вашиот датум.ЗДРАВ - Овие јајце krabičkách ќе застане за да превоз на јајца да натам.Обезбедува оптимална заштита за патување и чување.Клиенти нема да бидете разочарани.ОДРЖЛИВОСТ - изработени од 100% рециклирани материјали, се чувствуваат добро, знаејќи дека вашиот јајца се во еко-пријателски производи.КВАЛИТЕТ - не се решат за да јајце krabičkách направени во странство - јајца или занаети потреби Направено во Северна Америка.УМЕТНОСТИ & ЗАНАЕТИ - Наставниците и Родителите ќе сакаат овие krabičkách кој може да се користи за најразлични проекти.Децата ќе го сакам и создавање на нови дизајни.СПЕЦИФИКАЦИИ : Секој картон мерки 11 7/8" x 4" Мобилен Големина (W x H) : 1 5/8" x 2 3/4".

R

Избор на клиент