.

.

34 Парчиња Замена Симпатична Мачка Ноктот и Цвет Дизајн Палецот Зафат Капи Палецот Костец Аналогни Држи Капакот Џојстик Капа Силиконска Маска Компатибилен со Nintendo

34 Парчиња Замена Симпатична Мачка Ноктот и Цвет Дизајн Палецот Зафат Капи Палецот Костец Аналогни Држи Капакот

DEN 2332.80
Залиха

Симпатична и око-фаќање на изглед : 34 парчиња силиконски палецот стап капи во 2 различни стилови (мачка шепа и цвет) свежи и симпатична вклучувајќи 12 парчиња печатат со различни стилови цвет шема и 22 парчиња печатени со мачка шепа шема симпатична и око-фаќање.Заштита на вашата конзола за игри : палецот костец капи опфаќа може да обезбеди заштита за аналогни стап капи компатибилен со Nintendo Switch Радост-Con/ Nintendo Switch Лајт Стап; Не се компатибилни со Про Контролер.Квалитет на материјалот : палецот костец капи заливите се направени на квалитет со силиконска квалитетот меки силиконски материјали кои ги прават да се чувствуваат удобно и добро да го допрам; Симпатична и убава и мачка caw и цвет дизајн додава вкус и виталност во вашиот гејмер да ги направи повеќе привлечна.Пријатно игри искуство : палецот стап костец капи доаѓа со анти-лизга дизајн вие не ќе ти се лизга од вашиот контролори лесно обезбедување на поголема точност и сензитивност спречување од удари и инциденти при креирање на многу забава и подобрување на вашиот гејмерски искуство.Лесен за инсталација : тоа трае само кратко време да слајд пар на палецот костец со текот на контролорот е постоечки палецот стапови, тогаш е добро да се оди. 34 Парчиња Замена Симпатична Мачка Ноктот и Цвет Дизајн Палецот Зафат Капи Палецот Костец Аналогни Држи Капакот Џојстик Капа Силиконска Маска Компатибилен со Nintendo Switch Префрлување Лајт и Радост-Един Контролер.

R

Избор на клиент