.

.

Relaxdays Рака Камион Резервни Пневматик Сет од 2, Flatproof, 3.00-4 Тврда Гума, 25мм Оска, 80 кг, 260 x 85 мм, Црно-Сива

Relaxdays Рака Камион Резервни Пневматик Сет од 2, Flatproof, 3.00-4 Тврда Гума, 25мм Оска, 80 кг, 260 x 85 мм,

DEN 1372.32
Залиха

Производителот гаранција може да не се применува.Сет од 2 : 2 солидна резервни пневматици во црно-сива боја - исто Така погоден за handcarts итн.Тврда гума : Полиуретан гума - Водоотпорна тркала со стан. 80kg динамичен капацитет.Пункција отпорни : долготрајни не-пневматски гуми - отпорни против ноктите, остатоци и стаклени парчиња.Со игла имајќи : 3.00-4" тркало со бои пластични rim - Shockproof.Детали : D : D x W : стан. 260 x 85 mm - Оската D : стан. 25 mm - Центар должина : стан. 75 мм.Боја : Црна, Сива.

R

Избор на клиент