.

.

Бебе Заврши Превозникот Slings, Прилагодлив Бебе Превозникот Новородено Дете да Оригинални Еластичен Младата Прашка, Совршен за Новородените Бебиња и Деца до 35 кг(Ц?

Бебе Заврши Превозникот Slings, Прилагодлив Бебе Превозникот Новородено Дете да Оригинални Еластичен Младата Прашка,

DEN 1610.40
Залиха

убаво. 【Премиум Ткаенина】за Разлика од сличните производи на пазарот,ова бебе hammock е направен со кул spandex решетката ткаенина, специјален материјал кој е дише, лесно да се мијат, кожата-пријателски,спречување на кожата од потење и дозволувајќи им на соодветна вентилација. 【Една Големина Одговара на Сите】бебето заврши е прилагодлив на сите облици и големини и е испробан и тестиран од страна на мајки од сите големини.Нашето бебе превозникот прашка е специјално дизајниран за да го дистрибуирате вашето бебе тежина рамномерно додека да остане во рацете слободни. 【Со Прилагодливи Тока】Има прилагодливи тока од двете страни на бебето прашка, која може да се прилагоди на стегање во секое време според потребите на мајките, и може да се воспостави посилна врска со бебето и побезбедно. 【Повеќенаменски】Нашите клиенти сакаат да го носат својот бебиња во нашата заврши бебе превозникот, но, исто така, најде дека тоа е одлична за доење/нега и одржување на нивниот стомак, тесни кога се носи како постпартална стомак бенд. 【Стилски Дизајн】Ова бебе превозникот е лансиран во три класични и издржливи бои, која е лесно да се меша и се поклопува со било облека.Превозникот има едноставен и лесен дизајн, која ќе додадете моден допир да вашиот секојдневен тимови!.Бебето Заврши Превозникот е направен со мама и бебе во умот,совршено ги комбинира функционалноста со стил, одржување на вашата мала еден чувство безбедно, негуваат и атмосфера за време на вашиот отворено искуства.Направени со високо-одделение кул spandex воздух мрежа, со целосно прилагодливи една големина која е идеална за сите дизајн, плус стилски, класични бои, ова бебе превозникот новородените да чува дете и родител и бебе безбедно, дистрибуција на тежината на грб без протегаат тоа.Тоа е совршен избор за мајките да ги преземе своите бебиња на парк за прошетки, шопинг, отворено прошетки!.

R

Избор на клиент