.

.

Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Тример Ingrown Ноктот Педикир Маникир Алатка за Полнење за Дома, Салон за Убавина, Ноктите Салон(02)

Професионални Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Машина Тример Ingrown Ноктот Педикир Маникир Алатка за Полнење

DEN 323.76
Залиха

★ Прецизност нож работ дизајн може да навлезат длабоко во ноктите ритам, без повреда на други места. ★ Ергономски против пролизгување ритам дизајн, кривина е погодна за рака radian. ★ Подобро допир и изглед, со висок квалитет прскање процес, униформа површина и вистинската боја. ★ 8mm / 0.3 во сечилото дизајн, тоа може лесно и непречено да ги намалување на дебел ноктите да ги спречи да пукаат. ★ Доаѓа со безбедноста на маска за да се скрие ножот и да ве спречи од добивање рбет.Функција : 1. Прецизноста нож работ дизајн може да навлезат длабоко во ноктите ритам, без повреда на други места. 2. Ергономски против пролизгување ритам дизајн, кривина е погодна за рака radian. 3. Подобро допир и изглед, со висок квалитет прскање процес, униформа површина и вистинската боја. 4. 8mm / 0.3 во сечилото дизајн, тоа може лесно и непречено да ги намалување на дебел ноктите да ги спречи да пукаат. 5. Доаѓа со безбедноста на маска за да се скрие ножот и да ве спречи од добивање рбет. 6. Едно парче се справи, тоа е анти-да се прекине и да не се лизга, лесно да се зафат и работна енергија.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Clipper Сет Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Факултативна Боја : Злато, Злато се Зголеми Количеството : 2 парчиња Помине Clipper Големина : Прибл. 13 х 4.5 cm / 5.12 x 1.77 во Пети Ноктите Lifter Големина : Прибл. 11.2 x 0.5 х 0.5 cm / 4.41 x 0.2 0.2 х во Пакет Листа : 1 x Помине Clipper1 x Пети Ноктите Lifter.

R

Избор на клиент