.

.

Навивам за Јадење Сушење Рек Над Мијалник, Кујна се Тркалаат Потоне Сушење Рек Преносни Јадење Рек Јадење Drainer Свитлива Нерѓосувачки Челик SUS304 Јадење Сушење Rack (17.8x1

Навивам за Јадење Сушење Рек Над Мијалник, Кујна се Тркалаат Потоне Сушење Рек Преносни Јадење Рек Јадење Drainer

DEN 1089.60
Залиха

ЗАЧУВАЈ КОНТРА ПРОСТОРОТ : Не трошете скапоцени контра простор!На Ohuhu потоне сушење решетката се вклопува во право над вашиот слив, обезбедување на темелно исушете без преземањето соба.Откако ќе завршиш, да го промовираме до цврсто и да се држи во вашиот кабинет.ОДГОВАРА на ФАМИЛИИ ОД СИТЕ ГОЛЕМИНИ : Мали потоне?Голем мијалник?Двојно потоне?Нема проблем.Овој 17 во x 13 е дизајниран да се вклопуваат повеќето фамилии, без разлика колку е голема или мала.Ние препорачуваме мерење вашиот мијалник пред купувањето да се гарантира добро се вклопуваат.НЕ се ЛИЗГА ЗАФАТ СИЛИКОНИ : ЦЕЛОСНО ФДУ безбедна храна одделение силиконски-обложена челик со интегриран дизајн.Лизгава површини се рецепт за разнишана очила и скршени садови.Нашата премиум силиконски слој има потоне сушење мат (и на вашите јадења) во место.На силиконски слој, исто така, го спречува рѓа, одржување на вашиот сушење рек беспрекорен за години на крајот.BPA-Free, и машина за миење Садови безбедно.ЕКСТРЕМНАТА ТОПЛИНА ОТПОР : Ова јадење решетката е исто толку тешко како што е функционален.Се чувствуваат слободни да се исчисти ја во топла вода, да го стартуваш преку машина за миење садови, или место топла садови на врвот на сушење решетката може да издржи температури високо како 460°F (240°C).СУВА ЈАДЕЊА, ПЕРЕЊЕ ЗЕЛЕНЧУК, И ПОВЕЌЕ : Ова сушење решетката е повеќе од само јадења.Го користите додека за перење произведуваат, да се прошири контра простор, или дури и како trivet.

R

Избор на клиент