.

.

Германски Челик Сет од 5 Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 10 Инструменти

Германски Челик Сет од 5 Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 10 Инструменти

DEN 167.76
Залиха

НОВ СЕТ НА 5 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 10 Стоматолошки Хируршки Инструменти.Висок квалитет на Медицинскиот Стандард германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 10 Инструменти.Димензија : 7.25" L X 5"W X 0.75" H. ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК НОВ СЕТ НА 5 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 10 Стоматолошки Хируршки Инструменти Мало Value >399 ДОЛАРИ!ASTM СТАНДАРД ТИП 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЕНДИРАНИ CYNAMED САД Висок квалитет Медицински Стандарден германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 10 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 7.25" L X 5"W X 0.75" Х.

R

Избор на клиент