.

.

Homyl 2Pack Пред Хидраулични Сопирачки Спојки Господар Цилиндар Лост Постави Собрание на Комплет

Homyl 2Pack Пред Хидраулични Сопирачки Спојки Господар Цилиндар Лост Постави Собрание на Комплет

DEN 1003.20
Залиха

* Во тенџере масло е направен од високо квалитетни материјали. * Врз основа на на на на сопирачката се чувствуваат. * Одговара за YAMAHAH LC150 MX King150 Y15 Z RExciter150 LC135. * Материјал : алуминиум легура. * 100% Сосема Нов и висок квалитет, Едноставни за инсталација.Опис : - 100% Сосема Нов и висок квалитет, Едноставни за инсталација. - Врз основа на на на на сопирачката се чувствуваат - Во тенџере масло е направен од високо квалитетни материјали. - Одговара за YAMAHAH LC150 MX King150 Y15 Z RExciter150 LC135. - Материјал : алуминиум alloy Specification : - Големина : 250mm - Објект : Лево + Right Package Вклучува : 1 x Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Left1 x Хидраулични Сопирачки Спојки Лост Собранието Right Note : дозволете малку 0-1cm разликата се должи на рачно мерење.Бои може да изгледа различно во зависност од светлината и како на листата се гледа.Ви благодариме за вашето разбирање и внимание.Ви посакувам пријатен шопинг искуство!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

R

Избор на клиент