.

.

Qiningxia Креативни Градина Градина Светла Мултифункционален Симпатична Божиќ Декорација Светла Декоративни Светлина String

Qiningxia Креативни Градина Градина Светла Мултифункционален Симпатична Божиќ Декорација Светла Декоративни Светлина

DEN 2148.00
Залиха

1. Синџирот светилка е направен од високо-квалитет бакар жица, ПРЕДВОДЕНА жица и пластика, ниска моќност, висока осветленост, ниско ниво на топлина, и LED честички се водоотпорен. 2. IP42 одделение, транспарентни кабел, водоотпорен, изградена-во "ФЛЕШ" функција. 3. Работата е многу едноставна, едно-копче отворање и затворање, преносни и водоотпорен, погоден Компатибилен со отворен декорација или декорација на одредени области. 4. Како градина или двор декорација, го направите вашиот двор изгледа шарени. 5. Тоа може да биде дадена како подарок за пријател, или тоа може да биде купен за да ги красат во детската соба.Мислам дека свеж стил мора да биде многу популарна со деца.

R

Избор на клиент