.

.

Faustina Широка Бања Тапа, 2 се Справи со 3 Дупка 8 инчен Бања Потоне Чешми со Pop-Up на Мозоци, Тоалет Слив Чешми Бранеа Никел

Faustina Широка Бања Тапа, 2 се Справи со 3 Дупка 8 инчен Бања Потоне Чешми со Pop-Up на Мозоци, Тоалет Слив Чешми

DEN 2111.76
Залиха

Поврзан со топла и ладна вода притисок системи кои се погодни за контролирање на температурата или проток. ????Прилагодлив е Распространета Инсталација бања чешми 3 дупка дек-планината компатибилен со широка инсталација на 4~12 инчи центри, инсталирање на далечина може да се прилагоди на барањата.14" (29mm) да 1.Поврзан со топла и ладна вода притисок системи кои се погодни за контролирање на температурата или проток.Едно-рачка на менувачот со 2 начини бања тапа миксер дизајн го прави лесно да се контролира протокот & ладни за топла вода температура.Распространета бања чешми за потоне 3 дупка со 2 рачки дизајн одговара за и 4 или 8 инчи потоне. ????Напор Температура & Проток Контрола Бања тапа 2 се справи со метал лост со модерен дизајн за прецизна контрола во двете волумен и температура на водата, месинг касети се капе-бесплатна изведба по 500,000 пати го користите.Монтажа дупка со дијаметар : 1.Максимална палубата плоча дебелина е 1.Ние и ветуваме на боја/моделот е исто како слика.Керамички Вентил е amous шпански Sedal бренд керамички диск вентил, исто така, може да помогне да се заштеди вода, капе слободни перформанси, нема прскање со мека вода.????Домот & Стилски Дизајн Бранеа никел површината третман бања тапа тело е направен од премија одделение НЕ ДОВЕДЕ МЕСИНГ, се спротивстави на корозија и нула, не- ' рѓа.Едно-рачка на менувачот со 2 начини бања тапа миксер дизајн го прави лесно да се контролира протокот & ладни за топла вода температура. 360° Rotable Spout Тапа : На spout/млазницата на славина бања може да се пресели и да ротира 360 степени слободно, лесно да се мијат и чистат, прецизна контрола со заштеда на енергија, без backsplash дозвола за заштеда на простор.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите грижа што е можно поскоро.Опфатени со универзалната overflow pop-up одвод на собранието и CUPC сертификација топла/ладна вода црева.

R

Избор на клиент