.

.

12 КОМПЈУТЕРИ Помине Печат Templates - Уметност Печат со Цвет Пеперутка Животинско Дизајн на Метални Слика на Ноктите Плочи за DIY Украсување Комплет полски Гел Образец П?

12 КОМПЈУТЕРИ Помине Печат Templates - Уметност Печат со Цвет Пеперутка Животинско Дизајн на Метални Слика на Ноктите

DEN 298.80
Залиха

КВАЛИТЕТОТ МАТЕРИЈАЛ : печат плочи се направени од не ' рѓосувачки челик кој е издржлив и цврсти доволно, не е лесно да исчезнат, рѓа, и деформира, и може да се чува подолго време.ПЛОЧА ГОЛЕМИНА : димензиите на секоја плоча се 4.72 Во долги и 1.57 ВО широк со изшкуркан рабови и назад за да се ублажи.Секој одбор има многу малку цртежи на различни теми.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Лесно да се печат и трансфер, секоја плоча има сина заштитна фолија која може да ги заштити од гребење.Можете да го користите лак и други релативни tools да се печат и се слатки модели.МНОГУ ЛИЧНОСТИ : Секој шаблон содржи многу скици и ви нуди повеќе избори за да се создаде соодветна стил и направи вашите нокти повеќе атрактивни.Тие може да биде совршен подарок за тинејџерски девојки и жени кои сакаат помине уметност.УНИКАТЕН ДЕКОР : печат На плочи со различни обрасци, вклучително и цвеќиња, лисја, мачки, накит, Божиќ и Велигден теми.Можете да изберете било стилови ви се допаѓа и натпревар различни лак бои, а потоа се создаде лични помине уметност, која ќе го поттикне вашата креативност.

R

Избор на клиент