.

.

L'Oreal Париз Обемниот Шминка Lash Рај Маскара, Сладострасна Волумен, Интензивна Должина, Feathery Мека Целосна Трепките, Не Flaking, Не Smudging, Не Clumping, Blackest Црна, 1 Count

L'Oreal Париз Обемниот Шминка Lash Рај Маскара, Сладострасна Волумен, Интензивна Должина, Feathery Мека Целосна

DEN 215.76
Залиха

Volumizing И Издолжување на Маскара : Ова volumizing и издолжување на маскара обезбедува целосна lash дополнителните дека е feathery мека, без flaking, не smudging, и не clumping; Само сладострасна на јачината на звукот и интензивна должина.L'Oreal Париз Маскара : Се долги, полни трепките ти љубов со нашите најдобри mascaras и primers; Изберете од нашите иновативни volumizing формули и различни четки.Се создаде сте совршен око шминка изглед со нашата колекција на Обемниот mascaras, да се постигне елегантни линии со дупка со доказ eyeliner, определете ја вашата веѓите и откријте око сенки палети со бои се направени за секоја боја на очите.Затоа што Ти си Достоен за Тоа : L'Oreal Париз Шминка ви помага да се создаде изгледот што го сакате со нашата целосна линија на шминка, вклучувајќи и фондации, concealers, highlighter шминка, веѓата моливи, сенки палети, кармини и многу повеќе.Совршен за Да се Спарите Со : L'Oreal Париз Сигурен Никогаш не Успеваат Механички Молив Eyeliner; Со долги-трајни, бледнеат-доказ боја, Сигурен Никогаш не Успеваат Eyeliner обезбедува вашиот изглед останува стави до 16 часа.Боја : Мие Blackest Црна | Конфигурација : 1 Брои.

R

Избор на клиент