.

.

Antetek 3档usb电发热护颈可定时远红外线艾灸热敷护颈带加热护颈椎3-опрема USB Електрични Вратот Заштита Времето далеку Инфрацрвена moxibustion топла Облога Вратот Заштита Појас Греење Вра

Antetek 3档usb电发热护颈可定时远红外线艾灸热敷护颈带加热护颈椎3-опрема USB Електрични Вратот Заштита Времето далеку Инфрацрвена moxibustion

DEN 597.60
Залиха

居家用品,方便健康,Домашни производи, лесен и здрав. 居家健康护理产品,给你带来健康生活,Дом на здравствени производи за нега да ви донесе здрав живот. 包装精美,环保,保证运输安全可靠,Исклучителна пакување, заштита на животната средина, да се обезбеди безбеден и сигурен транспорт. 客服服务第一,任何问题可以联系我们,我们保证让你满意,услуги на Клиентите Прво, било какви прашања може да не контактирате, ние гарантираме за да се направи сте задоволни. 物流:我们用最安全,可靠,快速,通常15-30工作日可以签署,及少数会更长,请你谅解,Логистика : ние ги користиме повеќето безбеден, сигурен и брз, обично 15-30 работни дена може да биде потпишан, и неколку ќе биде подолго.Ве молиме да се разбере.Antetek 3档usb电发热护颈可定时远红外线艾灸热敷护颈带加热护颈椎3-опрема USB електрични вратот заштита времето далеку инфрацрвена moxibustion топла облога вратот заштита појас греење вратот заштита.

R

Избор на клиент