.

.

Коса Одбор,Теле Носила Глуждот и Стапалото Коса Одбор за Plantar Fasciitis Прилагодливи 6 Ниво Приклонуваат Водат Одбор,Нога Сила за Обука Опрема

Коса Одбор,Теле Носила Глуждот и Стапалото Коса Одбор за Plantar Fasciitis Прилагодливи 6 Ниво Приклонуваат Водат

DEN 1910.40
Залиха

ПРЕМИУМ ПРЕВЕНЦИЈА на ПОВРЕДИ ОПРЕМА : Користи како корисни протега помош за рехабилитација на обуките, се Водат одбор е од корист на телото закрепнување од plantar fasciitis, Ахилова тетива повреди, шин splints, теле видови.ПРИЛАГОДЛИВ : Ова коса одбор е прилагодлив за 5 Позиции : 15°, 20°, 30° , 45°and60°.Ова се прилагодува балансот одбор помага да се направи вашите мускули и теле протега која го задржува plantar fasciitis одблесокот прозорци подалеку.Ви помага да се водат правилно и да се намали шансите за повреди.Добро за Здравјето,може да се застане на тоа, или седат на стол, изберете право позиција, олеснување вашите мускули, го задржи вашето тело здравје.Овие светлина пондерираните нога коса одбор е погоден и флексибилни, за употреба во дом, канцеларија, патување и затворен отворено.ИЗДРЖЛИВИ ,склони плоча.Направени од високо квалитетна ABS и нерѓосувачки челик материјал, кој е лесен, издржливи и отпорни на абење.Макс оптоварување : 300 КГ.Добро изградени и здрав, не се лизга дизајн, ќе го заштити вашето стапало и теле мускулите од ор.Лесен За Користење И Носење,Овие светлина пондерираните нога коса одбор е погоден и флексибилни, за употреба во дом, канцеларија, патување и затворен-отворено, тоа е расклопна, многу е лесно да се носат.

R

Избор на клиент