.

.

TigerLi Покрена Мачка Сад 6 со Природата Бамбус Стојат, Убава и Функционална Дизајн Милениче Внесувач

TigerLi Покрена Мачка Сад 6 со Природата Бамбус Стојат, Убава и Функционална Дизајн Милениче Внесувач

DEN 431.76
Залиха

Убава и Функционална Милениче Сад.Воскресна Милениче задолжени за хранење телиња, Совршен Висина за Вашата Мачка или Мало Куче.Плитки и Широк Керамички Чаши Подобрување на Нивната Удобност за време на Јадење.Бамбус Стојат, Убава и Лесно да се Чисти, не се лизга дизајнирани.Керамички Сад, Машина За Миење Садови Безбедно, Микробранова Печка Безбедно.Се хранат кити во стил со Чинијата.Широк плитки површината е совршен за мачки да ја јадат Ова е убаво стилизирана Природата Бамбус производи, елегантни, Модерни форма е и стилски и функционален.

R

Избор на клиент