.

.

LEFUYAN Пластични Заврши Фармацевт со Слајд Машина за Обновливи Фолија & Филмот Запечатување Машина Кујна Складирање Додаток Прилагодлива Должина

LEFUYAN Пластични Заврши Фармацевт со Слајд Машина за Обновливи Фолија & Филмот Запечатување Машина Кујна Складирање

DEN 1099.20
Залиха

?Направени со висок квалитет, ABS, тоа е не-токсични и еколошки.По секое сечење, 2cm на пластични заврши ќе бидат оставени надвор, така што пластична се заврши може да се извлече директно, без отворање на капакот во следниот пат.Тоа го користи inconspicuous машина за совршено да се заштити прстите додека сечење на пластика во прецизност.Двонасочно и скриени машина да се даде практичноста и безбедноста.Храната заврши фармацевт е назад има 4 парче магнети кои можат да висат врз фрижидер врата или страна, лесно да се организира.Аглите се фиксни да се движат со големина од пластична фолија и се соодветни за запечатување филм со ширина од 15 до 30 cm.Прави за завиткување храна супер лесен и удобен. 1. Направени со висок квалитет на PPT и нерѓосувачки челик, тоа е не-токсични и еколошки. 2. По секое сечење, 2cm на пластични заврши ќе бидат оставени надвор, така што пластична се заврши може да се извлече директно, без отворање на капакот во следниот пат.3. Тоа го користи inconspicuous машина за совршено да се заштити прстите додека сечење на пластика во прецизност.Двонасочно и inconspicuous машина да се даде практичноста и безбедноста.4. Храната заврши точење назад има 4 парче магнети кои можат да висат врз фрижидер врата или страна, лесно да се организира.5. Аглите се фиксни да се движат со големина од пластична фолија и се соодветни за запечатување филм со ширина од 15 до 30 cm.Прави за завиткување храна супер лесен и удобен.КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ : 1. Поправи пластични заврши во фармацевт. 2. Извадете ја заврши. 3. Затворете го капакот и се лизна на машина, и заврши. 4. По секое сечење, 2cm на пластични заврши ќе бидат оставени надвор, и следниот пат, вие не треба да се отвори капакот, само се повлече од пластични заврши директно и слајд и заврши.Напомена : Крај на боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : PPT, од не ' рѓосувачки steel Size : Како на сликата shown Battery : No Color/Стил : Како на сликата shown Application : Кујна Складирање Accessory1 x Пластични Заврши Фармацевт.

R

Избор на клиент