.

.

JMEXSUSS Соларни Божиќ Цвет String Светла, 2 Пакет 30.6 FT 50LED Цутот на Црешни String Светла Отворено Водоотпорен, Соларни Самовила Светла за Градина Декорација,Двор,на Тревникот

JMEXSUSS Соларни Божиќ Цвет String Светла, 2 Пакет 30.6 FT 50LED Цутот на Црешни String Светла Отворено Водоотпорен,

DEN 407.76
Залиха

Вкупната должина на овој стринг светла се 30. 【Водоотпорен & Широка примена】отворено string светла можат да го издржат сите вид на времето.Повеќе бои и различни стилови на осветлувањето се менува ефекти се испреплетени, исто како и процутот убава цутот на црешни во текот на ноќта и има вградена меморија чип автоматски ќе се сеќавам на последниот прилагодување, ви заштедиме на проблеми на ресетирање.

R

Избор на клиент