.

.

Електрични апарати Подлога за Половината Болка, Брзо Греење Технологија со 86℉~158℉ Прилагодлива Температура, 10-90min Време на Поставување, Топлина Подлога со Прилаго?

Електрични апарати Подлога за Половината Болка, Брзо Греење Технологија со 86℉~158℉ Прилагодлива Температура, 10-90min

DEN 719.76
Залиха

Бидете сигурни дека на контролорот е исклучен од греење рампа пред миењето.Тоа доаѓа со 86℉-158℉/30℃-70℃ температура поставувања, која одговара на вашите различни температура потреби. 1 x Електрични Подлога. (секој пат опрема се разликува од 5min, што ќе ви овозможи да го изберете вашиот саканото време според различни потреби.JOBYNA долниот дел на грбот греење подлога е уникатно дизајниран за ублажување на грбот и половината болка, болки во мускулите, болки во мускулите.На лесни, оди никаде греење подлога е сосема доволно компактен за да се вклопат во мали складирање торба, идеална за патување.Ве молиме да користите благ детергент за перење, и температурата на водата не треба да надминува 86°F.Со пријатна и мека кожа-friendly кристал ткаенина, тоа нежно контури на грбот и половината. 1 x Контрола Прекинувач со Кабелот за Напојување.тоа е лесно да се чисти и машина-перат по detaching на контролорот.【Ефикасно Олеснување на Половината Болка】JOBYNA 49"x 13" во долниот дел на греење подлога се одликува со прилагодливи рака и продолжен појас за да одговара на повеќето телесни типови.Топлината подлога е лесен, можете да го земете со вас на работа, во салата, или кога ќе патуваат. 【Осветлување Поставување】Нашите електрични lumbar греење подлога е дизајниран со дигитален LDD контролер, го прават тоа полесно да се прилагоди за греење, време и температура, дури и во текот на ноќта.И 10-90min време на поставување, ја прилагодите на вашите сопствени волја.И JOBYNA греење заврши е флексибилна со прилагодливи лепенка, кои би можеле потполно бесплатно вашите раце.JOBYNA греење подлога има монтажни контролер и е машина перат. 【Кожата Пријателски Кристал Материјал】Оваа топлина подлога е направена со трајни, мека, и удобно кристал ткаенина, која се чувствува мазна и нуди максимален комфор за секојдневна употреба. 【Брзо Греење & Прилагодлива Температура】Со извонредна и напредни греење жица густина техника, нашите JOBYNA стомакот на температура подлога загрева во секунди до достигнува температура што ја сакате од топла 86℉~158℉, секоја продавница се разликува од 2℉, што ќе ви овозможи да го изберете вашиот саканата температура според различни потреби. (Забелешка : за перење температура не треба да биде над 86℉/30℃. 1 x Прирачник за Корисникот.Покрај тоа, JOBYNA обезбедува 12 месеци гаранција за квалитет, може да се јавите на нашата услуга поддршка за производи прашања. 1 x Електрични Pad1 x Контрола Прекинувач со Енергија Cord1 x Прирачник за Корисникот.

R

Избор на клиент