.

.

XINCHEN 2 Парчиња Безжична Автомобил Вратата на Логото Светлина за Camaro , ПРЕДВОДЕНА Автомобил Вратата Учтивост Добредојдовте Проектор Светлина Дух Сенка Светла Компа?

XINCHEN 2 Парчиња Безжична Автомобил Вратата на Логото Светлина за Camaro , ПРЕДВОДЕНА Автомобил Вратата Учтивост

DEN 623.76
Залиха

【Она што ќе добиете за】сет од 2 за Camaro автомобил вратата на логото проектор светла за двете лево и десно врати.Најдобрите Фестивали подароци за вашите семејства и пријатели. 【Биде Кул】најновите автомобил безжична автомобил вратата проектор за Camaro со Јапонски високо-defination проекција на системот, моделот е јасна и светла.Специјално дизајнирани за авто измена познавач, тоа ќе го направи вашиот автомобил што е можно најдобро и око - фаќање. 【Вреди да се Надополни】употреба на интелигентни магнет индукција уред, отворете ја вратата автоматски на, не само што може да го подобри вашиот автомобил одделение, но, исто така, може да се користи како автомобил сопирачките, за да се спречат несреќи. 【Лесно да се Инсталира】Не дупчење, без жици.Само да се држи духот сенка светлина светилка за Camaro на вратата панел и да се држиме на магнет на автомобил прагот.Лесен за инсталација и Нема да го оштети вашиот автомобил на сите.Напојува со 3pcs AAA батерии(пакет не се вклучени).ps : Под ладно време, pls топло лепило налепници малку со цигара полесни да се држиме подобро. 【Додади во Кошничка】да ги Затворите очите и да замислите токму она што би сакал оваа Camaro логото автомобил вратата светлина за да изгледа како на вашиот возење.Сега отворете ги вашите очи и да кликнете на "додади во кошничка". ❤❤Надградба на вашиот автомобил веднаш и да стане најкул во толпата.❤❤ Лесен Начин да се Покаже Исклучите Вашиот Camaro со Bling! ➽Прашања Можеби се Грижите Пред да се Купи : П : Дали магнет остане на или падне наскоро?А : Постојани лепило и магнет не ќе падне.(а : се Замени со силна 3 M двојно двострано монтажа лента.б : Додадете јаглерод влакна заврши со воздух ослободување технологија на магнет. ) П : Дали тие се тешко/фанки/комплицирано да го инсталирате?О : за Лесно да го инсталирате во рок од 5 минути : Чекор 1 : Бидете сигурни дека автомобилот прагот и автомобил пламен чиста и сува.Стави 3 еез ААА батерии во батеријата случај и да ги инсталирате според позитивните Забелешка : се грижи за остварување на сензорот и магнет наредени.Чекор 3 : се Држиме Магнет на автомобил прагот.Стап автомобил светлина на автомобил вратата пламен(растојанието помеѓу Магнет & Автомобил светлината е за 10мм). ➽ Пакет : 2 x Безжична Автомобил Проекција LED Проектор Вратата Сенка Светлина за Camaro.

R

Избор на клиент