.

.

ROSENICE Восок Бања Рака Третман Mitts Нога Спа Маска Тенка Топлина Терапија Изолирани Мека Памучна Белезници Нозе Рака Грижа Сет (Розева)

ROSENICE Восок Бања Рака Третман Mitts Нога Спа Маска Тенка Топлина Терапија Изолирани Мека Памучна Белезници Нозе

DEN 1171.20
Залиха

Направени од мек памук, со висок квалитет тери крпа со памук лагер.Имајте на топол восок на раце и нозе топло по прават парафински натопи да помогне да се зголеми влага апсорпција во кожата за добар ефект.Одлично да се користи со Парафински Бања Потоплите Восок Грејач БАЊАТА.Погоден за професионални салон парафински восок и спа или домашна употреба.Description Made од мек памук, со висок квалитет тери крпа со памук лагер.Лесен и лесно да се добие од страна на себе си.Имајте на топол восок на раце и нозе топло по прават парафински натопи да помогне да се зголеми влага апсорпција во кожата за добар ефект.Функција - Боја : Розова - Материјал : Памук - Големина : Околу 15.8x15.8x25cm.- Направени од мек памук, со висок квалитет тери крпа со памук лагер.- Имајте на топол восок на раце и нозе топло по прават парафински натопи да помогне да се зголеми влага апсорпција во кожата за добар ефект.- Одлично да се користи со Парафински Бања Потоплите Восок Грејач БАЊАТА.- Погоден за професионални салон парафински восок и спа или домашна употреба.Пакет Including1 x пар на нога маска sock.

R

Избор на клиент