.

.

3/4 Форма - Машки, Случај на 3, Црна

3/4 Форма - Машки, Случај на 3, Црна

DEN 287.76
Залиха

Машки 3/4 Торзото Форма : Висина : 32"; Ширина на Рамо : 16.5"; Ширина на Основата : 12.5"; Длабочина : 5".Случај на 3 форми.Случај на 3 Црна Машко 3/4 форми.Овие се пред моделирани виси форми.Повеќе форми може да бидат поставени за лесни за складирање.

R

Избор на клиент