.

.

Пионер BDR-XD07UHD 4K Blu-Ray Преносни Режач & DVD Плеер - 6X Тенок Надворешни BDXL, BD, DVD & CD Диск за Windows и Mac w/ 3.0 USB, CD Плеер, Напишете & Читање на Лаптоп или Десктоп w/ футрола (Црна)

Пионер BDR-XD07UHD 4K Blu-Ray Преносни Режач & DVD Плеер - 6X Тенок Надворешни BDXL, BD, DVD & CD Диск за Windows

DEN 4799.76
Залиха

Мерење само 8.Еден BD-R DL диск може да се одржи на истата количина на податоци, како и 10 Двд-а (single-layer).Power Read може да се обезбеди помазна филм репродукција кога дискот има отпечатоци од прсти или мали гребнатини на површината.Авто Тивок режим за интелигентно се прилагодува на дискот ротација брзина за намалување на бучава (за гледање филмови или слушање музика), и Pure Read автоматски се приспособува на диск параметри за да се минимизира звук баговите време на репродукцијата на музика.Сите Инклузивно Премиум Пакет - blu ray режач & играч машина вклучува Пионер BDR-XD07 UHD Blu-Ray Режач, Упатство Водич, Cyber Link Media Player 10 за Windows download копчето, USB кабел, гаранциона картичка, и премиум заштитна футрола за да се осигура дека вашиот нов надворешен диск се наоѓа во одлична состојба, и преносливо, сите по разумна цена. *Софтвер за Windows само.0 Blu-ray плеер ви овозможува да читаат и пишуваат на сите BDXL дискови (BD-R тројна слој 100 GB медиуми, BD-R quad-слој 128 GB медиуми, и BD-ПОВТОРНО тројна слој 100 GB медиуми), како и Blu-ray дисковите.Power Director 10 ЛЕ ви овозможува да увоз на вашиот дом филмови, да ги уредите, а потоа да ги испратите на социјални сајтови на медиуми.

R

Избор на клиент