.

.

Teradek Јазол 3G/4G/LTE Модем за VidiU Оди

Teradek Јазол 3G/4G/LTE Модем за VidiU Оди

DEN 9576.00
Залиха

3 G / 4 G / LTE модем. 2 до 3 пати на перформансите на превозникот брендирани модеми.Супер издржливи и отпорни на временските алуминиумска Шасија.Компатибилен со Vidi U Оди.Јазол за Vidi U Оди се нашите врвни, емитува одделение 4 G / LTE модеми кои нудат 2 до 3 пати на перформансите на превозникот-брендирани модеми додека фитинг беспрекорно да се страни на Vidi U Оди шасија.Со сеопфатни податоци бенд поддршка, Јазол може да користите било која од SIM картичката во региони низ светот за мобилните конективност.

R

Избор на клиент