.

.

Батерија Полнач Литиум Батерија Полнач.Smart Батерија Полнач со 1 Слот USB Порта за Батерија 18650 Li-Ion Батерии

Батерија Полнач Литиум Батерија Полнач.Smart Батерија Полнач со 1 Слот USB Порта за Батерија 18650 Li-Ion Батерии

DEN 2181.60
Залиха

Интелигентни usb батеријата полначот има брзо полнење технологија, која овозможи да брзо полнење.Литиум батерија полнач во мали димензии и лесни, кои го прават тоа лесно да ги чувате и да ги носите.USB батеријата е апарат со шест заштита,кои ви даваат безбедно и брзо полнење experence.Силна пластични случај на оваа батерија, полнач е жилав и издржлив, што не е лесно да се биде прекината.Батерија полнач има висока компатибилност, кој е компатибилен со поголемиот дел од универзалната батеријата модел.Description The li-ion светилка држачи беше избрана overcharge и над испуштањето заштита од краток спој заштита, паметни идентификација на оштетени батерии на батеријата и обратна поларитетот заштита.Преносни и удобен дизајн за поддршка на глобалната USB директно полнење.Features Battery полначот-Боја : Црна.-Материјал : Пластика.-Големина : 10.5x2.5x2.9 cm/4.13x0.98x1.14 инчи.Карактеристики : 1 слотови независни charging Power снабдување режим : Универзална микро USB кабел charging Output напон : 3.7 V-4.2 VCompatible батеријата модел : 26700/26650/26500/25500/22700/21700/20700/22650/22500/18700/18650/18500/18490/18350/17650/16650/16340(RCR123)14650/14500/10440 Package Including1 * Батерија полнач (без батерија).

R

Избор на клиент