.

.

Чикаго Младенчиња 2018 Topps Фабрички Запечатени Ограничено Издание 17 Картичка Тим Сет со Крис Bryant, Кајл Schwarber и Хавиер Baez плус

Чикаго Младенчиња 2018 Topps Фабрички Запечатени Ограничено Издание 17 Картичка Тим Сет со Крис Bryant, Кајл Schwarber

DEN 263.76
Залиха

Ова е 2018 Topps Чикаго Младенчиња Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани CC-1 преку CC-17 и не се достапни во пакети.Играчи вклучени се и Крис Bryant, Иан Happ, Ентони Rizzo, Кајл Schwarber, Џон Лестер, Мајк Монтгомери, Addison Russell, Хозе Quintana, Хавиер Baez, Џејсон Heyward, Томи Ла Стела, Брендон Morrow, Бен Zobrist, Кајл Hendricks, Алберт Almora, Willson Contreras и Карл Едвардс Jr. во Потрага по други Чикаго Младенчиња Тим Групи и индивидуални Плеер Картички?Ве молиме да пребарувате за "Чикаго Младенчиња" во нашата storefront да ги видите сите поврзани со огласи!.Ве молиме Имајте во предвид : Како што е опишано ова е сосема нов, фабрички затворен сет во оригинал Topps пакување.Спортски Колекционерски Тргување Картички мора да бидат наведени како Колекционерски Како Ново на , многу купувачи прашајте нè за овој детал, па сакавме да се разјасни тоа за вас.Ова е 2018 Topps Чикаго Младенчиња Фабрички запечатени специјално издание 17 картичка тим постави; картички се нумерирани CC-1 преку CC-17 и не се достапни во пакети.Играчи вклучени се и Крис Bryant, Иан Happ, Ентони Rizzo, Кајл Schwarber, Џон Лестер, Мајк Монтгомери, Addison Russell, Хозе Quintana, Хавиер Baez, Џејсон Heyward, Томи Ла Стела, Брендон Morrow, Бен Zobrist, Кајл Hendricks, Алберт Almora, Willson Contreras и Карл Едвардс Jr.

R

Избор на клиент