.

.

N-бренд Божиќ Батеријата Кутија Внатрешна и Надворешна Водоотпорен Led Топката String Светла Божиќ Декорација Светла Низок Напон Далечински Управувач Топката String Свет

N-бренд Божиќ Батеријата Кутија Внатрешна и Надворешна Водоотпорен Led Топката String Светла Божиќ Декорација Светла

DEN 455.76
Залиха

Водоотпорен : Ова string светлина е водоотпорен, вие не мора да се грижите за дожд добивање на влажни и правење на тоа не можат да работат, многу погодна за внатрешна и надворешна активности.Батерија за напојување : напојува со 3 АА батерии, кои може да се обезбеди во согласност моќ да се направи светла на светлината string повеќе прекрасни.DIY форма : не само што може да се користи флексибилно, но, исто така, може да биде свиткана во било која форма според вашиот сопствен расположение, не е лесно да се скрши, висока безбедност, мала тежина, мала големина, без лемење зглобовите, лесен за чување.Широк спектар на употреба : LED светло string може да се користи затворен или отворен за Божиќ, роденден, за Нова Година, свадба, банкет, градина, на тревникот, павилјон, итн.Можете да поставите тоа каде ви се допаѓа.Издржливи : Ова string светлина е издржлив, еколошки и сигурен, и е вистинскиот избор за вашата празник декорација.Модел : LED light Type : LED круг beads Input напон : 4.5 (V), 3 AA batteries Luminous флукс : 20000 (LM)Школка материјал : PVCCan затемнување : Yes Life : 600000000 (H)за Заштита на ниво : IP42 Use опсег : Божиќ, Нова Година, одмор, свадба ден декорација отворено courtyard Light боја : топло бела.

R

Избор на клиент