.

.

Yeahdor Деца Девојки Атлетик Патент Исечете Резервоарот Блузи со Leggings 2 Парчиња Облека Танц Спортски Тренерки Activewear

Yeahdor Деца Девојки Атлетик Патент Исечете Резервоарот Блузи со Leggings 2 Парчиња Облека Танц Спортски Тренерки

DEN 303.60
Залиха

Полиестер,Spandex.Патент затворање.Рака Мие Само.Облека е изработена од полиестер и spandex материјал, рака мие.Големина на Табела значи возраст се движи за девојчиња, но тие се за општи насоки само.Без ракави сечење на врвот, круг деколте, racer назад, се повлече на затворање.Еластичен материјал, удобно и дише да се носат.Појавување на целосна должина leggings со писмо печатени еластична корселе.Модерен и стилски activewear сет за вашата девојка.Погодна за вежбање, фитнес, танц, гимнастика, балет, сценски перформанси, итн.Сет Вклучуваат : 1 Pc Сечење на Врвот, 1 Пар на Leggings Состојба : Нова со ознака Материјал : Полиестер, Spandex Ознака Не.-|-Препорачана Големина-|-Должина|Градите|-Половината -4|-4|8.1/20.5 cm-|-21.3/54cm-|-17.9/45.5 cm -6|-6|8.9/22.5 cm-|-22.8/58cm-|19.7/50cm- -8|-8|9.6/24.5 cm-|-24.8/63cm-|-21.5/54.5 cm -10-|10|-10.4/26.5 cm-|-26.8/68cm-|23.2/59cm- -12-|12|-10.8/27.5 cm-|-28.7/73cm-|-25.0/63.5 cm -14-|14|-11.2/28.5 cm-|-30.7/78cm-|26.8/68cm-.

R

Избор на клиент