.

.

Blackhead, Whitehead, Pimple, Zit Смена Комплет, Comedone Extractor Алатка за Третман на Кожата Blemish и Акни Лузна Отстранување 4-парче

Blackhead, Whitehead, Pimple, Zit Смена Комплет, Comedone Extractor Алатка за Третман на Кожата Blemish и Акни

DEN 155.76
Залиха

МУЛТИ-ФУНКЦИОНАЛНИ 4 ПАКЕТ BLEMISH за ПОЛНЕЊЕ - овој blackhead смена алатка за полнење има секој вид на алатка треба да се применуваат право вид на притисок за да се ослободи од оние тврдоглави црна глави или blemish.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ - направен од 100% хируршки нерѓосувачки челик, отпорен на корозија и може да биде безбедно да се sterilized, лесен за чистење.СОВРШЕН ЗА СИТЕ ТИПОВИ на КОЖА - може да се користи за различни тип на кожата, масло, благи или сува кожа се минимизира инфекција.ЛУЗНА БЕСПЛАТНИ - Нема повеќе користејќи го вашиот прст за да се појави мозолчиња.Безбедно да ја отстраните досадни мозолчиња и да се избегне инфекција со користење на оваа алатка правилно полнење.ОДЛИЧЕН ЗА ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТО - агол циклуси лесно може да се нанесува на лицето, Т-ЗОНА, носот крилја, брадата, и секој дел од телото што тешко да се постигне.Упатствата за безбедно поп мозолчиња и да се спречи лузни!1.На акни пора мора да бидат зрели, или само ќе се влоши кога се користи оваа алатка дете. 2. држете топла крпа на областа да се отвори pores3. Употреба на алкохол за да ги избрише вашите пора област и алатки пред/за време и по.

R

Избор на клиент