.

.

Meng Ана Infiniti Вратата Светла Лого за Q50 Q60 Q70 QX70 QX50 QX56 QX80 EX37 EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G25 G37 M35 M37 M45 M56 Серија,Автомобил Страна на Вратата Светлината Led Добредојдовте Под Сенка Проектор

Meng Ана Infiniti Вратата Светла Лого за Q50 Q60 Q70 QX70 QX50 QX56 QX80 EX37 EX35 FX35 FX37 FX45 FX50 G25 G37

DEN 311.76
Залиха

Силна компатибилност со автоматско индукција switch This бесконечност вратата светла логото добредојдовте учтивост светлина е погоден за повеќето infiniti модели, но ние се уште се надеваат дека ќе може да внимателно проверете дали вашиот модел е вклучен во следните модели применливи пред купување. Јасно infiniti логото projection2.Оваа infiniti логото вратата светлата се обезбедени од страна на Meng Ана да обезбеди по-продажбата на услугата и техничка поддршка. Кориснички автомобил со висок квалитет и durability4.Ви благодариме. 【Висок Квалитет и Долг животен Век】 : Кри LED чип, висока осветленост излез, ниска потрошувачка на енергија, HD проекција, формирање на јасни infiniti логото вратата светла сенка на теренот висока температура отпор, брзо топлина дисипација, нема загадување, никаква бучава, никакви електронски пречки.Ако не е, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со infiniti вратата светла проектор.【Применуваат Модели на Автомобили】 : Infiniti вратата светла логото одговара за ЕКС серија 2008-2013//FX серија 2003-2013(2003-2008 FX35 НЕ се ВКЛОПУВААТ)//G серија 1995-2014//M35 M37 M45 M56 2003-2013//Q40 2015//Q45 1995-2005//Q50 2014-2021(2016 Година Q50 НЕ се ВКЛОПУВААТ)//Q60 2014-2021(Q60 2019 НЕ се ВКЛОПУВААТ)//Q70 2014-2019//QX3 QX4 1997-2003//QX50 2014-2021//QX56 2011-2019//QX70 2014-2017//QX80 2014-2021//I30 1996-2000//I35 2002-2004//ILP G 2013//J30 1995-1997.Можеби и ние може да се препорача соодветна infiniti вратата светла лого за што е Применливо модели Infiniti ЕКС серија EX35 EX37 2008-2013 Infiniti FX серија FX35 FX37 2003-2013(2003-2008 FX35 НЕ се ВКЛОПУВААТ) Infiniti FX серија FX45 2003-2008 Infiniti FX серија FX50 2009-2013 Infiniti G серија G20 1995-2002 Infiniti G серија G25 2011-2012 Infiniti G серија G35 2003-2008 Infiniti G серија G35x 2003-2008 Infiniti G серија G37 2011-2012 Infiniti G серија G37x 2009-2013 Infiniti M серија M35 M37 M45 M56 2003-2013 Infiniti П серија Q40 2015 Infiniti П серија Q45 1995-2005 Infiniti П серија Q50 2014-2021,2016 година НЕ ОДГОВАРА Infiniti П серија Q60 2014-2021,Q60 2019 НЕ ОДГОВАРА Infiniti П серија Q70 2014-2019 Infiniti QX серија QX3 QX4 1997-2003 Infiniti QX серија QX30 НЕ ОДГОВАРА Infiniti QX серија QX50 2014-2021 Infiniti QX серија QX56 2011-2019,2008 ГОДИНА НЕ ОДГОВАРА Infiniti QX серија QX70 2014-2017 Infiniti QX серија QX80 2014-2021 I30 1996-2000,I30 2001 година НЕ ОДГОВАРА I35 2002-2004 ILP G 2013 J30 1995-1997 JX35 НЕ ОДГОВАРА спецификација за Производ Пакување : a se. 【Автоматски уреди со покажувач се Префрлите】 : оригиналниот автомобил декодирање коло чип, кога ќе се отвори вратата, на Infiniti автомобил вратата на светлината ќе се појави на теренот, кога ќе ја затворите вратата, таа автоматски ќе се затвори, и во текот на ноќта, Тоа може да се користи како puddle светла.

R

Избор на клиент