.

.

12V 0.5 N Push-Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet ZYE1-0530

12V 0.5 N Push-Pull Тип Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet ZYE1-0530

DEN 215.76
Залиха

Отворете рамка електромагнетниот.Долг животен век и сигурен.Опис : Отворена рамка електромагнетниот;Долг животен век и сигурен;Работен Напон/Тековни : 12 V DC 1.75 AStroke : 6mm Holding Сила : 0.5 NOperating Температура : -5 до 40deg C не-condensing Operating Влажност : 45% до 85% не-condensing Push Бар Дијаметар : Прибл. 0.27 инчен / 0.7 cm Push Бар Должина : Околу. 1.18 инчен / 3cm Frame Големина (L x W x H) : Прибл. 1.18 x 0.59 x 0.51 инчен / 3x 1.5 x 1.3 cm Lead Должина : Околу. 7.87 инчен / 20 cm Frame Материјал : Metal Applications : Вендинг машини, банкарскиот БАНКОМАТ, транспортна опрема, канцелариски простории, апарати за домаќинство апарат, механички, везови машини, интелигентни заклучување, сок леб создателот, текстилни машини, каса или други автоматски контролни уреди.Пакетот Вклучува : 1 x Отворена рамка електромагнетниот.

R

Избор на клиент