.

.

Healifty 2 парчиња Овошје Облик Бања Сунѓерот Деца Exfoliating Scrubber Капење Тело Почиста

Healifty 2 парчиња Овошје Облик Бања Сунѓерот Деца Exfoliating Scrubber Капење Тело Почиста

DEN 280.56
Залиха

сунѓерот.Бања сунѓер е направен од високо-квалитетни материјали и е безбеден за вашите детето кожата.На симпатична форма изгледа убави и смешни, совршен за деца секојдневно капење употреба.Тоа може да кожата во туш за ублажување на чешање и да се промовира циркулацијата.Помагање на разлиствам и чистење на главата, вратот или на кожата на телото, брзо да ги отстрани прашина и нечистотија.На изработката на овој производ е совршен, ќе имаат добро искуство во користење.Description This производ е направен од премиум материјал и дизајниран, високо-квалитетни и трајни производи за долго време се користи.Неговото рационално дизајн кој ќе може да се исчисти дете на кожата.Тоа доаѓа со виси јаже, што го прави лесен за чување.Прекрасна цртан филм стил дизајн, кој е привлечна за вашата.Карактеристики-Боја : Како што е прикажано-Материјал : Сунѓер-Size : 17.50 X13.50 X4.50cm/6.88 X5.31 X1.77in-бања сунѓер е направен од високо-квалитетни материјали и е безбедно за вашето дете кожата.-На симпатична форма изгледа убави и смешни, совршен за децата секојдневно капење употреба.-Тоа може да кожата во туш за ублажување на чешање и да се промовира циркулацијата.-Помагање на разлиствам и чистење на главата, вратот или на кожата на телото, брзо да ги отстрани прашина и нечистотија.-На изработката на овој производ е совршен, ќе имаат добро искуство во користење.Пакет Including2 x Бања Сунѓери.

R

Избор на клиент