.

.

Asdf586io Куче Додатоци, Зима Божиќ Дедо Мраз Снешко Елени Печати Миленичиња Куче Jumpsuit Маскирани Палто - MSnowman

Asdf586io Куче Додатоци, Зима Божиќ Дедо Мраз Снешко Елени Печати Миленичиња Куче Jumpsuit Маскирани Палто - MSnowman

DEN 173.04
Залиха

Четири нозе дизајн, лесно и лесно исклучување со копчиња.Направени од високо квалитетен материјал, меки и удобни за носење.Кој Божиќ Дедо Мраз/снешко/елени печати, изгледа симпатична и го задржува вашата сакаше домашно милениче топло на зиморничав ден.Карактеристики : Копче Затворање, Маскирани, Дедо Мраз/Снешко/Елени Печати, Четири нозе. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА КВАЛИТЕТ!Ако поради некоја причина не сте 100% ЗАДОВОЛНИ, ве молиме ги споделите со нас и нашата служба за корисници тим ќе ви помогне да го решите проблемот.Спецификации : Четири нозе дизајн, лесно и лесно исклучување со копчиња.Направени од високо квалитетен материјал, меки и удобни за носење.Кој Божиќ Дедо Мраз/снешко/елени печати, изгледа симпатична и го задржува вашата сакаше домашно милениче топло на зиморничав ден.Тип : Куче Грб Материјал : Акрилни Влакна, Памук Карактеристики : Копче Затворање, Маскирани, Дедо Мраз/Снешко/Елени Печати, Четири нозе Големина Детал [Нашите Големина S] Градите : 30cm/11.81", Назад Должина : 25cm/9.84" (Прибл.) [Нашите Големина M] Градите : 40cm/15.75", Назад Должина : 30cm/11.81" (Прибл.) [Нашите Големина L] Градите : 45см/17.72", Назад Должина : 35cm/13.78" (Прибл.) [Нашите Големина XL] Градите : 50cm/19.69", Назад Должина : 40cm/15.75" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Куче Грб.

R

Избор на клиент