.

.

Auledio 4 Пакет Кујна Контра-топ или Ѕид Зачин Рек Тегли Складирање Организатор,Црна

Auledio 4 Пакет Кујна Контра-топ или Ѕид Зачин Рек Тегли Складирање Организатор,Црна

DEN 407.76
Залиха

【Прифатлива Зачин Полици】4-Пакет, создава дополнителен простор за кујна складирање е повеќе прифатлива и разумни. 【Материјал】Auledio ѕид монтирани зачин организатор е направен од дебела и силен челик со мазна текстура и ќе не нула вашите раце Совршен за вашата долгорочната побарувачка. 【Здрав & Трајни】Метална жица mesh дизајн и анти-капка безбедност оградата може да се спречи вашиот леќата шишиња или желе тегли од паѓање, тресење или поместување. 【Мултифункционален】Леќата складирање задржете зачини, мирудии, тегли, лименки, шишиња, мирудии, чистење материјали, бања toiletries, етерични масла и повеќе. 【ПРИЈАТЕЛСКИ УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ】Во Auledio, можете да уживате 30 Ден Полн со Пари гаранција, 360 Ден Замена и животниот Век Услуги на Клиентите.

R

Избор на клиент